ukr
Всі розділи
Бердянськ
Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника
Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 1 Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 2 Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 3 Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 4 Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 5 Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 6 Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника - фото 7
Оновлено: 11 червня 2021, 08:22

Пристрій для збирання ріпаку ПЗР (ширина захоплення від 5 до 10,7 м) від виробника

101 400 грн/штука
Доронін Максим
менеджер з продажу
на Флагма з 25 травня 2021

Опис

Пристрій марки ПЗР призначено для збирання ріпаку способом прямого комбайнування і агрегатується з шнековими жатками вітчизняних та імпортних комбайнів.

Використання пристосування знижує втрати ріпаку при його збиранні та ефективно при будь-якій погоді.

Продуктивність пристосування і швидкість роботи відповідає продуктивності і швидкості роботи жатки комбайна.

Пристрій складається з:

• міцної сталевої рами, з шириною захвату від 5 до 10,7м;

• бічних активних дільників з механічною системою приводу безпальцевого ріжучого апарату, призначеного для поділу скошуваної маси від нескашуваємої;

• ріжучого апарату зі спецножом типу SCHUMACHER.
Відмінні риси пристосувань для збирання ріпаку марки ПЗР від пристосувань ПР, ПРБЖ, НПР і аналогічних пристроїв ПЗР інших виробників:

· Пристосування для збирання ріпаку відрізняються рядом нововведень, спрямованих на зниження вібрацій, підвищення рівня ремонтопридатності, простоту в експлуатації, зручність в обслуговуванні, і високу надійність.

· Основна перевага рапсового столу ПЗР - це спосіб його навішування. Основна маса столу рівномірно розподіляється уздовж ріжучого апарату зернової жатки, а не навішується на боковини, як у інших виробників. Такий спосіб навішування дозволяє виключити прогин столу і деформацію боковин жниварки.

· Рама рапсового столу посилена за рахунок застосування гнутого профілю листового металу і ребер жорсткості.

· Права боковина регульована для установки зазору між мотовилом і боковиною столу, а також для полегшення агрегатування з жатками з порушеною геометрією.

· Привід правого бокового подільника здійснюється від основного ножа, який приводиться в рух приводом МПН, що дозволило позбутися вібрацій.
· Подвійні сегменти на бічних делителях в парі з двома активними ножами забезпечують якісний зріз рослини за рахунок підвищеної частоти зрізу. Така конструкція дозволяє зменшити вібрацію.
· На настилі ріпакового столу є спеціальний буртик (пастка) з гнутого профілю металевого листа, що знаходиться за пальцевим брусом, який перешкоджає просипанню зерна з жатки в зворотному напрямку і додатково знижує втрати.

Номер оголошення: 11943116

Схожі оголошення

5
Пристрій для збирання ріпаку
Ціна
10 000 грн/м
Завод Ойлэнергомаш, ТОВ, UA, 482 км +156 оголошень
Пристрій складається з рами і лівої боковини , на якій встановлені ппн , горизонтальний і вертикальні рухомі і нерухомий ножі . Права боковина...
6
Жатка для прибирання соняшнику Primera II ЖС-7,4 (7,4 м) від виробника
Ціна
252 000 грн/шт
Бердянський завод..., ТОВ, UA, 482 км +8 оголошень
Жатка PRIMERA II розроблена спеціально для збору соняшника безрядковим методом, вона максимально оптимізує експлуатаційні якості комбайна....
5
Ріпаковий стіл, пристосування для збирання ріпаку ПЗР
Ціна
9 300 грн/шт
Агромаш, ТОВ, UA, 482 км +11 оголошень
Збирання врожаю ріпаку вимагає відповідального підходу до її підготовці. Купивши пристосування для збирання ріпаку у компанії ТОВ «Агромаш» ви...
Показати ще
Зв'яжіться з компанією
Доронін Максим
менеджер з продажу
За телефонами
У месенджерах
Скажіть, що знайшли оголошення на Флагма
Правила безпеки: Не погоджуйтеся на передоплату, якщо не впевнені в надійності компанії.
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English