rus
Бердянск
16:08
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9метрів
Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9метрів - фото 1 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9метрів - фото 2 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9метрів - фото 3 Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9метрів - фото 4
Обновлено: 16 июля 2019, 09:11

Пристосування для збирання ріпака, ріпакові столи до 9метрів

55 000 грн/штука
Ярошенко Анна
менеджер
на Флагма с 10 апреля 2018

Описание

Чи плануєте зібрати врожай ріпаку швидко, якісно і без втрат - тоді вам варто замовити пристосування для збирання ріпаку у компанії. Дана компанія поставить Вам техніку в термін і з найвищою якістю, допоможе організувати доставку в будь-яку точку України. Збір врожаю ріпаку вимагає особливої ​​уваги. Потрібно мінімізувати витрати часу на збирання ріпаку, скоротити втрати, щоб підвищити врожайність. Всього цього можна досягти, використовуючи пристосування для збирання ріпаку ПР від компанії, який пройшов модернізацію і включає в себе наступну комплектацію:
* Стіл складається з 2-х боковин і рами.
* Вертикальні ножі - бобовий сегмент, рухомі та нерухомі, це дозволило звести до min вібрації боковин, отже, довше служить, не розхитується.
* Рама укомплектована брусом пальцевим з профільної суцільнотягненої труби. У рух наводиться ремінною передачею від жатки комбайна.
* Пристосування для збирання ріпаку кріпиться грунтовно на боковини жатки, це дає можливість надійно зафіксувати його на зерновий жниварці.
* Агрегат може працювати в будь-яких погодних умовах і в будь-якій кліматичній зоні. На фото видно, що в боковинах рапсового столу відсутні шатунні групи, завдяки чому прибрана зайва вібрація столу при роботі.
* На боковинах кріпляться адаптери, що повторюють контур боковини жатки і швидкоз'ємні тяги, що стягують жатку комбайна з пристосуванням. Як шатунів застосовані тяги з кульовими шарнірами.
* Навішені на жатку пристосування ПР дозволяє знизити втрати при збиранні ріпаку до 30% в порівнянні з традиційною прибиранням за допомогою прямоточною жатки комбайна.

В наличии имеется тележки для жаток, фронтальные погрузчики(КУН), приставки для уборки подсолнуха ПС и рапсовые столы ПР, жатки для уборки подсолнуха ЖНС, которая обеспечит вашему хозяйству надежную и качественную уборку.

Номер объявления: 4247316   |  просмотров: 57
на Флагма с 10 апреля 2018

Похожие объявления

9 300 грн/шт
Агромаш, ООО, Бердянск +9 объявлений
Збирання врожаю ріпаку вимагає відповідального підходу до її підготовці. Купивши пристосування для збирання ріпаку у компанії ТОВ «Агромаш» ви...
9 600 грн/м
Укрпромобладнання, ООО, Бердянск +33 объявления
Пристосування для збирання ріпаку ПР. Для збереження врожаю ріпаку використовується роздільне або пряме комбайнування. Останній варіант...
8 400 грн/м
Агрико, ООО, Бердянск +18 объявлений
Технічна інформація: Широта присвоєння адаптації з метою збирання ріпаку є з 4 аж до 9. 1 метра; Швидкість скоса ріпаку аж до десяти км /...
Показать еще
Свяжитесь с компанией
Ярошенко Анна
менеджер
По телефонам
Скажите, что нашли объявление на Флагма
Написать сообщение
Выбрать раздел
×
Вход в личный кабинет